OFERTA
O inwestycji
SEGMENTY
BUDYNEK A
BUDYNEK B
Inne inwestycje
Domy Łączna
Domy Piękna
Domy Graniczna
Finansowanie
LOKALIZACJA
SPECYFIKACJA
GALERIA
KONTAKT


NOWOCZESNE DOMY
W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

O INWESTYCJI

 

O INWESTYCJI

 

Inwestycja "Domy Żeromskiego" to 2 nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej usytuowanych na działkach 390 m2 i 410m2. Idealna propozycja dla każdego, kto poszukuje wyjątkowego miejsca dla siebie i swojej rodziny. Domy położone są w atrakcyjnej okolicy, blisko centrum miasta oraz wielu ważnych elementów infrastruktury tj: przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, apteki, banki, urzędy, dworzec kolejowy, poczta, kino, obiekty sportowe, punkty usługowo-handlowe.

Teren inwestycji znajduje się w okolicy zabudowy jednorodzinnej. Usytuowanie tworzy przyjazne, spokojne i ciche miejsce, które w połączeniu z dużą powierzchnią działki oraz własnym ogrodem sprawia, że jest to odpowiednie miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi jak i osób starszych.

Oferujemy nowe domy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przy budowie zastosowano rozwiązania, które przekładają się na niskie koszty eksploatacji. Każdy dom posiada garaż oraz użytkowe poddasze.

 

ELEWACJE

 

 

 

POWIERZCHNIA

 

Nowe domy w zabudowie bliźniaczej  o powierzchni 120,05 m², gdzie powierzchnia parteru to 59,13 m² (w tym garaż 17,30 m²), natomiast poddasza 60,92 m². Każdy z domów usytuowany jest na indywidualnych działkach o powierzchniach  ~390 m² lub ~410 m² znajdujących się na działce 416/7 w Koluszkach przy ul. Żeromskiego 4a, będącej elementem zabudowy jednorodzinnej.

 

 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

 

PARTER: Część dzienna na parterze to salon doświetlony dużymi przeszkleniami oraz otwarta kuchnia. Taras stanowi atrakcyjne przedłużenie strefy dziennej domu. Część gospodarcza to garaż dostępny z wiatrołapu

PODDASZE: Na poddaszu mieszczą się trzy wygodne pokoje doświetlone drzwiami balkonowymi oraz łazienka. Przy sypialni rodziców zaprojektowano garderobę.

 

 

PRZEKRÓJ

 

 

SEGMENTY

Inwestycja składa się z dwóch domów wchodzących w skład jednego budynku. Domy posiadają duży taras wraz z działką o powierzchni ~390m² lub ~410m².

poznaj pełną ofertę